KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 14744186
nr 1474 4186
Oljemålningar
3 st, Signerade Heino, kust & skog. Signerade. Olja på duk,
yttermått inklusive ram: 36x36 - 63x75
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 13 juni 2022
kl 19:48:29
100 kr
150 kr